Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starcie na miotły i krzyki (wideo)

Utworzony przez PiS - nie, dziekuje, 18 października 2007 r. o 16:18 Powrót do artykułu
to nie PiS. tu nikt nie musi płacić za wyrażanie swojego zdania. ela k. nas nie kontroluje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać najlepiej na tym przykładzie PiS Broni Przestępców. Ten człowiek, który założył tej nic niewinnej dziewczynie kubeł na głowę trafi za kratki. Jest to napaść i objete jest kodeksem karnym. To właśnie Wy PiSowscy bronicie przestępców i Niedojdy Życiowe. Potraktował PiS dzisiaj Młodzież jak Ich Premier Pielęgniarki. Szkoda,że pałek nie wyciągnęli!Gratuluję Ci slepoty i deb***izmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne, gratuluję przedstawicielom pisu za bycie takimi samymi bandytami jak ci gówniarze co zakładali nauczycielowi śmietnik na głowę...gratuluję tobie logiki... czy też pisikiale, jacy przywódcy taki pis - argumenty siły i chamstwo, z rynsztoka wyrosło czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo pis!brawo przestępcy!brawo bandyci!do jednego kubła z wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyobraź sobie, że nie była to prowokacja... to był pokojowy happening, ale że bandytów i zadymiarzy nie trzeba prowokować - to masz efekty. skąd wy pisiorki bierzecie członków? z poprawczaka? kaczmarek ich wam podsyłał zamiast do więzienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz od żydów to tam jak słyszałem nikt nikogo nie wyzywał !!!Ale jak zwykle PO ma bujną wyobraźnię oby tak dalej !!! Banda deb***ów i idiotów !!!Ile palikot wam za to płaci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na obejrzenie nagrania z zajścia, zobaczymy czy nikt nie wyzywał od żydów i kto się jak zachowywał. serdecznie zapraszam - oczywiście nagranie dostanie też policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten pan z pis głośno krzyczący o sawickiej, to nie przypadkiem radny pis który miał oddać niezasadnie pobrane diety radnego? za posiedzenia na których nie był? obrońca cnoty, prawdy i prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten pan z pis głośno krzyczący o sawickiej, to nie przypadkiem radny pis który miał oddać niezasadnie pobrane diety radnego? za posiedzenia na których nie był? obrońca cnoty, prawdy i prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j.w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego Młodzi z PO chcą złożyć doniesienie na policję? Czy czasem sami nie popełnili wykroczenia wyrzucając tzw." śmiecie po PiS" w publicznym miejscu?(czyt. Plac Litewski) Uważam, że Straż Miejska powinna zainteresować się tą sprawą!!! Z tego co mi wiadomo za śmiecenie w miejscu publicznym jest następujący taryfikator mandatowy: Śmiecenie na ulicach, drogach, placach (m.in. plucie) do 500 zł. PO- bez komentarza :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet potwierdzają praktykę KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Twoja głowa krzyczy: "UKŁAD, UKŁAD!"proponuje udać się do psychiatry, bo masz przewidzenia tak jak wielu innych Twoich (partyjnych?) kolegów..jak juz chcesz sie o czyms wypowiedziec (o AJP) to się wcześniej zastanów i dowiedz czegos o tym człowieku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie jestem w PiS. Przeczytałem komentarze i tak je skomentowałem, mam prawo wyrażać w sposób dowolny swoje zdanie- prawda. A jeżeli, jak to powiedział jeden z komentatorów : "Ty sie matole nie znasz, nic nie jest oplacane a mlodzi wychodza na ulice skoro w kraju jest zle o braku kultyury swiadczy chociazby zachowanie PiSowcow"[/b], to rzeczywiście słowa w wydaniu młodzieży PO - nie idziesz na wybory..., itd. świadczą o wysokiej kulturze, bo przecież : "To był artystyczna chęć wyrażenia naszych emocji politycznych i mamy do tego pełne Prawo". Gratuluję sposobu wyrażania emocji, ktorych to emocji w podobny sposób nie mają prawa wyrazać przeciwnicy polityczni. Ot, moralność polsko - murzyńska " Kali kraść to dobrze - Kalemu kraść to grzech. I proszę nie wjeżdżać mi z polityką, bo mój komentarz jest w aspekcie moralnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy piszecie? To wina MD, ze ludzie PiSu nie maja kultury? Bylem tam i widziałem zionącą od nich nienawiść. Takie są ich rządy - dzielą Polaków. Jednocześnie nie potrafią z honorem przyjąć krytyki i odpowiedzieć na nią w sposób, który obywatele nazywają cywilizowanym. Zero klasy w sposobie odpowiedzi na hasła MD- żałosne zachowanie wobec kobiety. Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie niestety kolego nie stać, żeby nam zapłacić i to Cię boli, bo jesteś zbyt leniwy i zbyt mało pomysłowy, żeby się dorobic takiego grosza jak Janusz. Powodzenia i cóż wam więcej powiedzieć...spieprzaj dziadu, jak to mówi wasz "dyplomatołek" Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Tej młodej Kobiecie odebrano godność i poniżono ją publicznie. Demonstracja była pokojowa. To pis zachował się agresywnie, a po wszystkim próbował podpalić namiot PO. A na Marginesie, to nie byli Młodzi Demokraci, tylko Koło Młodych - integralna część PO. POzdrawiam i POpieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty tak o tych penisach piszesz? Chyba Ci brakuje czegoś między nogami. Chętnie Ci zastrugam kołek osinowy...wsadź go sobie w dupę, to się może uspokoisz. Upokorzono młoda dziewczyne, a ty tych PiSowskich skur...ieli bronicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczmarek, Łyżwiński, Lepper...na nich sie uczą PiSiory...Gratulujemy autorytetów...Platforma Obywatelska do usług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja droga, kulturalna??? Asiu! Ci jak ich nazywasz Kaczorki, to czy Ci się to podoba czy nie, są twoimi Prezydentem i Premierem. Szacunek im się należy, choćby z racji pełnionych najwyższych funkcji w Polsce. W żadnym kraju nie ma takiego chamstwa, by poczynając od maluczkich a kończąc na wykształconych, statecznych, kulturalnych (jak o sobie mówią ) ludziach, tak ośmieszano, poniżano, własne Państwo. Ponizanie władz najwyższych - wybranych w demokratycznych wyborach jest poniżaniem własnego Państwa. W świecie dajemy sami o sobie świadectwo, a póżniej sie dziwimy, że Polak za granicą to "cham, złodziej, awanturnik..., itd."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...